تعمیر مبل با بهترین امکانات

تعمیرات مبلمان


تعمیرات مبلمان یکی از اقدامات لازم برای نو کردن و تمیز نگه داشتن مبل و لوازم چوبی در منزل است که بسیاری از هزینه های اضافی برای خرید مبلمان جدید را کاهش می‌دهد. مبلمان منزل شما به راحتی می‌تواند نو شود و برای این کار لازم است از افراد متخصص استفاده کنید تا با هزینه بسیار پایین تر یک دست مبلمان نو داشته باشید. مبلمان از اثاثیه‌ی مهم منزل به شمار می‌آید و این روز‌ها اکثر خانه‌ها حداقل از یک دست مبلمان استفاده می‌کنند. افراد بر روی مبلمان منزل خود می‌نشینند، استراحت می‌کنند، به تماشای تلویزیون می‌پردازند، غذا می‌خورند و حتی از مهمانان خود پذیرایی می‌کنند. همچنین زمان زیادی در طول شبانه روز از مبل ها استفاده می‌کنیم و ممکن است مبل فرسوده شود و نیاز به تعمیر مبل استیل یا چوبی خود داشته باشیم. مبلمان های سلطنتی و راحتی در مدل های استیل، چوبی و... را می‌توان تعمیر کرد و زیبایی و راحتی گذشته را به آن برگرداند.

 

تعمیر مبل


هزینه تعمیر مبل


هزینه تعمیر مبل می‌تواند به عوامل زیادی بستگی داشته باشد و همیشه اندازه و ابعاد مبل و صندلی نیست که تعیین کننده هزینه تعمیر مبل است. برخی از مبل‌ها ممکن است گران قیمت باشند و از دقت و ظرافت بیشتری برای ساخت آنها استفاده شده باشد بنابراین هزینه تعمیر مبل برای این مبلمان‌ها معمولا از مبل‌های ساده بیشتر است. زمانی ممکن است قطعات جایگزین برای تعمیر مبل پیدا نشود، به همین دلیل هر چه آن مبلمان قدیمی ارزش بیشتری برای صاحبش داشته باشد، پرداخت هزینه تعمیر مبل و بازسازی آسان تر و منطقی تر خواهدبود. در ضمن زمانی که یک استادکار بر روی تعمیر مبلمان عتیقه صرف می کند بسیار بیشتر از زمان مورد نیاز برای تعمیر مبلمان معمولی است.


تعمیر مبل ارزان


تعمیر مبل ارزان یکی از مشخصه هایی است که بیشتر مشتریان هنگامی که مبلمان منزل خود فرسوده می‌شود، می‌توانند از این خدمات استفاده کنند. برخی از تعمیرات مبل جزو بخش های تعمیرات ساده محسوب می شود که در این راستا تعمیر مبل ارزان برای بهبود بهره وری و صرفه جویی در زمان شما مشتریان محترم این گونه تعمیرات در برخی از مراکز تعمیر مبل؛ در محل انجام خواهد شد. تعمیر مبل ارزان شامل بخش های متنوعی از جمله رویه کوبی، تعمیر دسته های شکسته جوبی و گاهی فلزی، نشست پشتی ها از فرم در آمدن پایه ها و پاره شدن پارچه روی مبل است.در مواردی هم به علت سالم بودن چهارچوب اصلی و اسکلت مبل تعمیرات تنها شامل باسازی، تعویض فوم و تعویض پارچه رویه اصلی مبل می‌شود.

 

تعمیر مبل


تعمیر مبل


امروزه مبلمان و لوازم چوبی در منزل یکی از کالاهای ضروری حساب می‌شود. و در بسیاری از خانه‌ها از انواع مختلف آنها را مشاهده می‌کنیم که جلوه خاصی به دکوراسیون خانه می‌دهند. اما رویه‌ی مبل‌ها بسته به جنس و نوع آن به‌مرورزمان خراب شده و باعث می‌شود که مبل از جلوه و شکوه خود بیفتد. حتی بدنه‌ی مبل که معمولاً از جنس چوب است نیز ممکن است بشکند و نیاز به تعمیر پیدا کند. با تعمیر مبل به راحتی می‌توان هم رویه پارچه ای و هم بدنه مبل را عوض کرد به طوری که مبل مانند روز اول نو می‌شود.

 

تعمیر فوم مبل


زمانی نیاز به تعمیر فوم مبل دارید که فنرهای مبل فرسوده شده باشد و امروزه بیشتر مبلمان های راحتی از فوم داخل ابر نشیمن استفاده می‌کنند و ممکن است بعد از مدت ها دچار خرابی شوند و نیاز به تعمیر فوم مبل است. از ترکیب مواد شیمیایی مخصوصی با نسبت مشخص در کوره ساخته می شود,انواع مختلفی دارد و در انواع مبلمان و صندلی های اتومبیل استفاده می شود.به دلیل ساخت متنوع دارای کیفیت های مختلف ومتفاوتی هستند.از لحاظ ماندگاری نسبت به اسفنج های معمولی طول عمر بیشتری دارند.

 

تعمبر مبل


نکاتی که قبل از تعمیر مبل باید بدانید


•    قبل از اینکه درخواست تعمیر مبل به تعمیرگاه را بدهید، به صفحه اختصاصی نمونه کارهای تعمیرگاه رفته و میزان کیفیت را بررسی کنید
•    در مورد مبل هایی که کلاف خوبی ندارند، پیشنهاد می شود از پارچه گران قیمت برای تعمیر مبل استفاده نکنید. بهتر است از تعمیرکار خود در این زمینه هم مشاوره بگیرید چرا که به دلیل نوع طراحی مبل، شما به سادگی نمی توانید متوجه شوید که کلاف در چه شرایطی است.
•    معمولا در اکثر تعمیرگاه های مبلمان، مشتری باید پارچه انتخابی برای تعویض را خریداری کرده و همراه با مبل بفرستد ولی اگر شما نمی‌دانید که متناسب با جنس مبل از چه پارچه ای استفاده کنید لاز است با مشاوران تماس بگیرید تا آنها شما را برای خرید پارچه مناسب با تعمیر مبل راهنمایی کنند.