بهینه سازی موتور جستجو (SEO)

سئو


سئو  Search Engine Optimization مخفف کلمه بهینه سازی موتور جستجو است. به طور واضح سئو برای بهینه سازی سایت شما یکی از ابزار مهم جذب بازدیدکنندگان می‌باشد. فاکتورهای زیادی در سئو سایت شما تاثیرگذارند، از کلمات بکار رفته در متن و محتوا تا لینک‌های ورودی به سایت شما از سایت‌های دیگر، گاهی اوقات حصول اطمینان از ساختار مناسب سایت شما برای موتورهای جستجو را سئو می‌نامیم.

 

اصول سئو


اصول سئو دارای تکنیک‌ها و مهارت‌های است که متخصصان سئو کار با استانداردهای گوگل بررسی می‌کنند تا سایت شما بر اساس کلمه کلیدی انتخابی بهترین رتبه را بگیرد. سئو سایت بیشتر بر روی عوامل داخلی تکیه دارد و با بهبود ساختار وب سایت و همچنین قالب آن سعی می کند وضعیت سایت شما در گوگل را بهبود ببخشد. به این نکته توجه داشته باشید که عوامل مهم سئو داخلی عبارتند از: نحوه طراحی سایت (شامل کد نویسی، سرعت لود شدن، ساختار صفحات، نحوه طراحی قالب، نحوه قرار گرفتن محتوا در صفحه و...) و محتوای سایت. بنابراین هیچ متخصص سئوی سایتی نمی تواند به تنهایی باعث بهبود وضعیت سایت شما شود و شما علاوه بر اینکه باید یک سایت مناسب و بهینه سازی شده برای گوگل داشته باشید نیاز دارید که محتوای مناسب نیز در سایت خود تولید کنید (مطابق با استانداردهای گوگل) .

 

سئو

 

قیمت سئو


قیمت سئو بنا به دلایل مختلفی می‌تواند متفاوت باشند. معمولا برای هر کلمه کلیدی یک قسمت سئو متفاوتی در نظر گرفته می‌شود قبل از از انجام هر گونه بهینه سازی و سئو برای سایت از سئوی داخلی آن می بایست مطمئن بود. شروع سئو خارجی سایت در سایت هایی که استانداردهای سئو داخلی در آن رعایت نشده، تاثیری نخواهد داشت و چه بسا موجب جریمه شدن سایت از طرف گوگل شود. منظور از سئو داخلی سایت انجام کارهایی در داخل خود سایت است که موجب ایندکس شدن بهتر سایت و کسب رتبه بالاتر در موتورهای جستجو می گردد.

 

لیست قیمت سئو


لیست قیمت سئو همانطور که گفته شد به نوع درخواست شما برای رتبه گوگل و کلمه انتخابی بستگی دارد. اما معمولا پکیج های بهینه سازی در شرکت سئو مسترز با توجه به سختی کلمات کلیدی متناسب با هر کسب و کاری تدوین شده است که این رقم به طور ماهانه از 750 هزار تومان به بالا می باشد.  این نکته بسیار حائز اهمیت است که سئو به طور کوتاه مدت نمی تواند صورت گیرد و با توجه به سختی و تعداد کلمات کلیدی حداقل به 4 ماه و حداکثر به 12 ماه زمان نیاز دارد.

 

سئو

 

خدمات سئو


خدمات سئو بطور کلی به فعالیت های انجام شده با توجه به استانداردهای گوگل انجام می‌شود و ممکن است برای هر موضوعی زمان و هزینه متفاوتی در نظر گرفته شود. خدمات سئو سفید به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که در راستای قوانین موتورهای جستجو بوده و از روش ها و تکنیک های حبابی و غیر متعارف استفاده نشود. موتورهای جستجو هوشمند مثل گوگل همیشه در صدد آن هستند که با توجه به جستجوی کاربران بهترین نتایج را در اختیار آنها قرار دهند.

 

خدمات سئو و بهینه سازی سایت


اگر شما صاحب یک شرکت یا کسب و کار هستید باید به دنبال راهی برای بیشتر شدن فعالیت و موفقیت در کسب و کارتان باشید و بهترین گزینه برای انجام این کار، نشان دادن خدمات و توانایی های خود در سراسر جهان باشید به همین دلیل است که می‌گوییم خدمات سئو و بهینه سازی سایت اهمیت بالایی برای رشد کسب و کار شما دارد. ، اولین راهی که برای رسمی کردن فعالیتتان انجام می‌دهید، ایجاد یک سایت است. بسیاری از صاحبان مشاغل، پس از مدتی متوجه می‌شوند سایتشان کارآیی لازم را ندارد و آن‌طور که از ابتدا انتظار داشتند برای توسعه کسب‌وکارشان مفید نیست. در این حالت می‌توان گفت سایت شما دچار بیماری شده است و برای درمان آن باید به متخصص مراجعه کرد.

 

سئو

بازاریابی سئو


بسیاری بر این باورند که بازاریابی سئو همان بازاریابی محتوا است. به این صورت که برای اینکه بتوانید بستری مناسب برای بهینه سازی سئو فراهم کنید باید ابتدا، محتوایی مناسب و قوی تولید کرده باشید. دسته‌ای دیگر هم بازاریابی سئو را دقیقاً به ذات حرفه بازاریابی مرتبط می‌دانند.