باغ ویلا در شهریار


شهریار یکی از شهرستان های اطراف تهران است که آب و هوای بسیار مناسبی نسبت به تهران دارد و در غرب استان تهران قرار گرفته است. مساحت این شهرستان بیش از 340 کلیومتر و حدود 750 هزار نفر جمعیت دارد. شهریار با شهرهای اطراف دیگری مانند از شمال با کرج، ماهدشت و اشتهارد، از جنوب با اسلام‌شهر، رباط کریم و زرند، از شرق با تهران و از غرب با ملارد همسایه است. شهریار دارای یک بخش و 7 شهر با نام‌های شهریار، اندیشه، باغستان، فردوسیه، وحیدیه، صبا شهر و شاهد شهر، 6 دهستان و 39 روستا همسایه است.

 

شهریار خاک حاصل خیزی دارد و این باعث شده بسیاری باغ ویلا در این شهرستان ساخته شود. شهریار باغ و مزارع بسیاری دارد و به همین دلیل شغل اکثر مردم در شهریار باغداری، کشاورزی و پرورش دام و طیور می‌باشد. معروف ترین محصولات کشاورزی شهریار شامل گوجه‌سبز، هلو، آلو و زردآلو است.

 

به دلیل آب و هوای خوب و فاصله نزدیک تا تهران، تعداد زیادی باغ  ویلا در شهریار ساخته شده است و بسیاری از ساکنین تهران و کرج، با خرید باغ ویلا در شهریار  از ازدحام و آلودگی شهرهای بزرگ خارج می شوند. مشاوران املاک بسیاری در شهریار هستند که در زمینه فروش باغ ویلا در شهریار فعال هستند و به مشاوره خرید و فروش باغ ویلا در شهریار اشتغال دارند.

 

باغ ویلا در شهریار

 

باغ ویلا در شهریار و حومه 


باغ ویلا در شهریار و حومه امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است. اولین نکته که باید به آن توجه کنید محل قرار گری باغ ویلا است که علاوه بر امکانات داخل شهر، بر روی قیمت آن تاثیر زیادی می‌گذارد. اما بری خرید باغ ویلا در شهریار و حومه باید به این نکته توجه داشته باشید که نوع ویلا و لوکس بودن آن در کدام نواحی شهریار بهتر است.


باغ ویلا لوکس


باغ ویلای لوکس یکی از انتخاب های زیبا و رویایی برای رفتن به سفر یا داشتن یک ویلا برای استراحت آخر هفته هاست. در گذشته بیشتر ویلاها یک طبقه ساخته می‌شد و افراد بعد از مدت ها اتاق خواب های دیگری به قسمت بالا اضافه می‌شد. اما پس از مدتی ویلاهای نیم دوبلکس، دوبلکس و تریبلکس طرفداران زیادی پیدا کرد.

 

انواع باغ ویلا لوکس در شهریار

 

باغ ویلا در شهریار

 

باغ ویلا فلت در شهریار


باغ ویلا فلت در شهریار یکی از قدیمی ترین نوع ویلا بوده است که تنها از یک طبقه تشکلیل شده است اما امروزه  اغلب ویلاهای فلت به دلیل تغییر سلیقه جمعی، تبدیل به ویلاهای دو الی سه طبقه شده و بازسازی شده اند.

 

باغ ویلا نیم پیلوت در شهریار


باغ ویلا نیم پیلوت در شهریار به ویلاهایی گفته می‌شود که ساکنین برای بیشتر شدن فضای ویلا، آن را تبدیل به چند طبقه کرده اند که از نظر اندازه استاندارد نیست برای مثال اتاق یا بخشی دیگر از ویلا را از طبقه اول جدا می سازند و از فضای زیرین آن برای مواردی مثل پارکینگ، موتور خانه و ... استفاده می کنند.

 

باغ ویلا دوبلکس در شهریار


باغ ویلا دوبلکس در شهریار نوعی از ویلا هستند که در آن ها برای دست یابی به قسمت دیگری از ویلا احتیاج به تغییر طبقه باشد. به دیگر سخن تمامی قسمت های ویلا در سطح یکسان قرار نگرفته است و برخی قسمت ها در طبقات جداگانه ای قرار دارند.

 

باغ ویلا تریبلکس در شهریار


باغ ویلا تریبلکس در شهریار از سه طبقه تشکیل شده اند که در مقایسه با ویلاهای دوبلکس فضای بیشتر و قیمت بالاتری دارند. این نوع ویلاها دارای چشم انداز زیباتر و جذاب تری هستند و به دلیل ارتفاع بیشتر به راحتی می توانید زیبایی های اطراف ویلا را نظاره گر باشید.

 

باغ ویلا در شهریار

 

قیمت باغ ویلا در شهریار


قیمت باغ ویلا در شهریار با توجه فاصله نزدیکی که با تهران دارد و تمام امکانات شهری، می‌تواند بیشتر از جاهای دیگیر برای خرید ویلا باشد اما باید به این نکته توجه کرد که قیمت باغ ویلا در شهریار با توجه به متراژ باغ ویلا و امکانات لحاظ شده در آن بسیار متغیر می باشد و ممکن است از 100 میلیون تا 10 میلیارد باشد. طرح های نمای رایج برای ساخت ویلا در شمال، دارای انواع مدرن و کلاسیک است که شامل طرح های رومی، اسپانیش، کانادایی، انگلیسی، اروپایی می باشد که به طور معمول برای ویلاهای پر طرفدار دوبلكس به کار برده می شوند. که  استفاده از هر کدام از این متریال ها در قیمت ویلا در شهریار تاثیر گذار است.